Eğitimler

Kurslarımız

Eczacıbaşı Profesyonel olarak, profesyonel işletmelerin hijyen standartlarını üst düzeye çıkararak hizmet kalitelerini arttırmalarına destek olmaya devam ediyoruz.  Eczacıbaşı Profesonel Uzaktan Eğitim Programı’nda yer alan; temizlik ve hijyen, mutfak hijyeni, yüzey hijyeni ve çamaşır hijyeni konularında temel bilgiler, standartlar, prosedürler ve ürün kullanımları ile ilgili bilgilerle birlikte bu alanlarda hazırlanmış çeşitli dokümanlara ulaşabilirsiniz.

Kurslara erişim sağlamak için üye olun veya giriş yapın

Kayıt olmak için tıklayın

Zaten üye misiniz? Giriş Yapın

separator

Eğitimler

Temel Bilgiler

Temel Bilgiler

Temel Bilgiler bölümünde; kimyasalların güvenli kullanımı, temel terimler, suyun önemi gibi profesyonel temizlik sektöründe çalışan herkesin bilmesi gereken temel konular hakkında kapsamlı bilgiler yer almakta.

Kursa Katılın

Yüzey Hijyeni

Yüzey Hijyeni

Yüzey Hijyeni bölümünde; başlıca yüzey ve zemin çeşitleri, yüzeylerin temizliği ve bakımında kullanılabilecek ürün tipleri, oda ve saniter alan temizliği gibi konular yer almakta.

Kursa Katılın

Mutfak Hijyeni

Mutfak Hijyeni

Mutfak Hijyeni bölümünde; güvenli gıda üretimi, bulaşık yıkama, bulaşık makinesi temizlik ve bakımı, mutfakta dezenfeksiyon kimyasal kullanımı gibi konular yer almakta.

Kursa Katılın

Çamaşır Hijyeni

Çamaşır Hijyeni

Çamaşır Hijyeni bölümünde; profesyonel çamaşırhanelerin genel işleyişi, çamaşırhanede dikkat edilmesi gereken hususlar, kir ve leke tipleri ve çözümleri gibi konular yer almakta.

Kursa Katılın