Eğitimler (0) sonuç
İçerikler (0) sonuç
Mobil Uygulamamızı İndirin

Sorularınızı Cevapladık!

Ev dışında faaliyet gösteren; otel, restoran, yemek şirketi, alışveriş merkezi, hastane, okul, çamaşırhane gibi profesyonel işletmelerde temizlik ve hijyenden sorumlu tüm profesyoneller bu programa dahil olabilir.

Temizlik ve hijyen konularında merak ettiğiniz sorulara, Uzaktan Eğitim Programı'nda yanıt bulabilirsiniz.

Eczacıbaşı Profesyonel müşterisi olmasanız da Uzaktan Eğitim Programı'nda Temel Bilgiler eğitim modülünden yararlanabilirsiniz. Temel Bilgiler dışındaki eğitim modüllerimiz müşterilerimize özel olsa da Temel Bilgiler eğitim modülümüz herkese açıktır. Daha fazla eğitim almak isterseniz "İletişim Formumuz"dan bizimle iletişime geçebilir, talebinizi iletebilirsiniz. 

Sayfanın sağ üst sayfasında bulunan "Kayıt ol" butonuna tıklayıp, formumuzu doldurduktan sonra sisteme giriş yaparak "Temel Bilgiler" eğitim modülü ile eğitime başlayabilirsiniz. 

İşletmeniz Uzaktan Eğitim Programı'na kurumsal olarak üye olduysa, şirketinizin yetkililerinden alacağınız "Şirket kodu" ile birlikte "Kayıt Ol"a tıklayarak "Şirket Kodu ile Kayıt Oluştur" kısmından kayıt olabilirsiniz. 

Kurumsal müşterimizseniz, kendi firmanızın yetkilisinden alacağınız "Şirket kodu" ile kayıt oluşturmanız gerekmektedir. "Bireysel Kullanıcı" olarak kayıt oluşturmanız halinde, şirketinize özel olarak tanımlanan eğitimleri görüntüleyemezsiniz. 

Her ders sonrasında karşınıza çıkacak testlerden en az 80 puan ve modüldeki tüm derslerin ortalamasından en az 80 puan almanız halinde sertifikanız otomatik olarak sistemde "Sertifikalarım" bölümünde belirecektir. Adınıza ve modüle özel olarak hazırlanan sertifikanızı anında indirebilirsiniz. 

Testlerden geçmek için gerekli en az geçer not 80 puandır, 80 puanın altında almanız halinde testi tekrarlamanız gerekmektedir. Her testi en fazla 10 kez tekrarlama hakkınız vardır. 10 kezden fazla 80 puanın altında almanız ve modüldeki diğer testlerin sonuçlarının ortalaması da 80 puanın altında olması halinde, sertifika alabilmeniz için tüm modülü tekrar almanız gerekmektedir. 

Giriş yap sayfasında, "Şifremi unuttum" butonuna tıklayarak, e-posta adresinize yönlendirilecek yeni şifre ile sisteme giriş yapabilirsiniz.