Eğitimler (0) sonuç
İçerikler (0) sonuç
Mobil Uygulamamızı İndirin
Hakkımızda | EP Akademi

Hakkımızda

Eczacıbaşı Profesyonel, dünyaya ve değişime açık, girişimcilik ruhuna sahip uzman markaları ve yüksek hizmet kalitesi sayesinde, ev dışı tüketim noktalarının temizlik ve hijyen ihtiyaçlarını karşılayan, Türkiye’nin lider markalarındandır.

Çağdaş, kaliteli ve sağlıklı yaşamın öncüsü Eczacıbaşı Profesyonel, müşterilerini odak noktasına alır. Uzman satış ekibi, markaları ve yüksek hizmet kalitesi anlayışıyla ev dışı tüketim noktalarına “Temizlik Kağıdı ve Hijyen Ürünleri” olmak üzere 2 ana kategoride ürün ve hizmetlerini hem yurtiçinde hem de yurtdışında müşterilerine sunar. Temizlik kağıdı markaları arasında; Selpak Professional ve Sens; Hijyen markaları arasında ise; Maratem, Maratem Med, Tana Professional, Green Care Professional, Selin ve Sens yer almaktadır.

Ham madde temini, üretim süreci, ürünün içeriği ve kullanımının çevrede minimum iz bırakmasını amaçlayan Eczacıbaşı Profesyonel ve sürdürülebilirliği odak noktasında tutar. Endüstriyel temizlik sektöründe, gelecek nesilleri tehlike altında bırakmadan Pazar ihtiyaçlarını etkin olarak karşılamak, temel hedefleri arasındadır.

Sektörde dijitalleşmenin öncülerinden olan Eczacıbaşı Profesyonel, gelişen ve değişen tüketici ihtiyaçlarını karşılamak için uygulama ve hizmetlerini çevrimiçi platformlarda sürekli geliştirmektedir.

Eczacıbaşı Profesyonel geniş ürün portföyünün yanı sıra, EP Akademi birimi ile işletmelere eğitim, denetim ve danışmanlık hizmetleri sunar. EP Akademi, müşterilerin karşılaştığı sorunları etkin, hızlı ve doğru bir şekilde çözmelerine yardımcı olup; yüksek standartta temizlik ve hijyen seviyesinin sağlanması için yönlendirici eğitimler verir.